Masaże twarzy

Masaże twarzy, które Wam proponuję w maju, to niezwykła przyjemność dla całego ciała - nie tylko dla samej twarzy.

Dlaczego? Dlatego, że stres, zmęczenie, kłopoty, choroby, ból, troski, zmartwienia, które nosimy w całym ciele, wyrysowują się na naszej twarzy, zatem gdy twarz zostanie potraktowana dotykiem, troską, delikatnością, gdy doświadczy rozluźnienia, pobudzenia, ruchu, pogniecenia i pomiziania odczujemy to nie tylko w niej, ale i w całym ciele.

Masaże twarzy wspaniale relaksują, odżywiają skórę czyniąc ją gładszą, zdrowszą, odżywioną, o bardziej mięsistej strukturze, ujędrniają, poprawiają koloryt, niwelują zmarszczki.

Masaże, które mam Wam do zaoferowania już w maju to:

masaż QUIRO -hiszpański masaż łączący w swej wyjątkowości tradycyjne hiszpańskie zamiłowanie do piękna oraz dostrzegalną efektywność w działaniu, należy do serii zabiegów wspierających lifting twarzy i skutecznie pomaga zmniejszać zmarszczki. Skupiamy się na karku, szyi, dekolcie i twarzy oczywiście.

masaż lifting fusion 3D - to unikatowe połączenie najbardziej efektywnych chwytów i technik odmładzających. Oprócz zjawiskowych efektów wizualnych na wyjątkowość masażu składa się również jego trójfazowy przebieg, zakładający oczyszczenie, rozluźnienie oraz pobudzenie potrzebujących partii mięśniowych

masaż marma mukkabhyanga to rozluźniający zabieg o działaniu oczyszczającym, który obejmuje twarz, szyję oraz dekolt. Tradycja ajurwedyjska opiera się na przekonaniu o połączeniu ciała i ducha. Miejsca na ciele, w których łączą się ze sobą obie sfery, nazywana są marma (punkty marma).

masaż UPALA - to opracowanie twarzy, szyi i dekoltu przy użyciu unikatowego zestawu kamiennych kształtek z serpentynitu. Stworzone są tak by jak najlepiej dopasowywały się do charakterystycznej budowy poddawanych masażowi obszarów. Dzięki kształtkom dbamy o wyjątkową precyzyjność zabiegu.

masaż KOBIDO - manualny, bardzo intensywny zabieg, określany jako naturalny lifting twarzy. Działa na głębokie struktury skóry twarzy, szyi, dekoltu. Cieszy się niezmienną popularnością i wciąż rosnącym zainteresowaniem nie tylko wśród kobiet.