TRE® – ćwiczenia uwalniające stres i napięcia czyli jak wracać do zdrowia ciała i umysłu

TRE (Tension & Trauma Releasing Exercises) - ćwiczenia uwalniające stres i napięcia.

TRE® - uwalnianie napięć i stresów z ciała poprzez drżenie.
Niezwykłość tych ćwiczeń zaskakuje mnie każdego dnia podczas sesji z Wami i często podczas własnych, osobistych sesji z samą sobą.
Ciało w naturalny sposób, wchodzi w drganie/drżenie/wibracje, które powoli, we właściwym dla danego organizmu tempie i z odpowiednią częstotliwością reguluje to, co w ciele rozregulowane.
Co możesz uzyskać dzięki pracy z TRE?
Spokój, relaks, zmniejszenie bólu, poprawę jakości snu, poprawę wydolności organizmu, zmianę na plus w funkcjonowaniu układów: pokarmowego, hormonalnego, nerwowego, kostnego, oddechowego, krwionośnego i pozostałych tzw. homeostazę.
Łapiesz większy dystans do świata, bardziej słuchasz siebie i swojego ciała, zauważasz lepiej co Ci nie służy, zmieniasz życie w kierunku mniejszego dyskomfortu, zdrowiejesz tak fizycznie jak i psychicznie.
Serdecznie polecam...
TRE pozostaje od lat najbardziej niezwykłą dla mnie metodą pracy z ciałem, umysłem i duszą. Rozbija schematy zapisane w ciele, uwalnia jego potencjał, odmraża, prowadzi do życia w zgodzie ze swym ciałem.
To wibracja lecząca nasze ciała od wewnątrz.
Wibracja zgodna z naszym ciałem i jego możliwościami.
Wibracja dobra dla Ciebie, pozwalająca zrozumieć siebie bardziej.
 

Metodę TRE opracował doktor David Berceli. i od kilku dekad skutecznie rozpowszechnia ją na całym świecie. TRE za pomocą odpowiednich ćwiczeń, pozwala uruchomić w ludzkim ciele wibracje neurogenne. Te specyficzne drgania mięśni pomagają usunąć napięcie, rozluźnić się i odzyskać równowagę psychofizyczną. Ciało jest największym sprzymierzeńcem w leczeniu traumy. Zaufaj ciału, pozwól mu drżeć i powróć do zdrowia.

Metoda TRE skierowana jest do osób, które: borykają się z traumami z przeszłości, są zestresowane, są pozbawione energii, odczuwają lęk, odczuwają permanentne napięcie lub przemęczenie, cierpią na bezsenność, pragną się zrelaksować i rozluźnić, chcą odzyskać poczucie bezpieczeństwa, chcą wzmocnić elastyczność emocjonalną, cierpią na bóle mięśniowe, narzekają na bóle pleców.

Drżenia neurogeniczne, które są istotą metody TRE nie tylko pozwalają poprawić samopoczucie i odzyskać siły witalne. Pozwalają również wyeliminować napięcie, stres, czy skutki traumatycznych przeżyć. TRE pozwala przywrócić równowagę psychofizyczną, poprawić nasze relacje interpersonalne. Metoda istotnie wpływa na jakość snu, przynosi ulgę osobom, które borykają się z chorobami przewlekłymi lub cierpią z powodu bólu pleców, czy bólu mięśni.

W Cudzie sesje TRE prowadzi Ania - certyfikowana providerka tej metody, członkini Polskiego Stowarzyszenia TRE. Zajęcia odbywają się w grupach kilkuosobowych, w cyklu cztero lub sześcio tygodniowym (1 zajęcia w tygodniu) lub na sesjach indywidualnych. Spotkania trwają około 1 godziny. Ania prowadzi także warsztaty TRE, które mają na celu przybliżyć tę metodę. Możliwe są także zajęcia poza Szczecinem, wystarczy że zbierze się grupa :). 

Serdecznie zapraszamy