Astrologia

Nie wiem czy trzeba komukolwiek przedstawiać czym jest astrologia ;).

W Cudzie, organizujemy kursy astrologii humanistycznej, które prowadzi niezastąpiona Agnieszka Kamińska- Szymysł. Kurs astrologii humanistycznej skierowany jest przede wszystkim do osób, które pragną rozpocząć edukację astrologiczną, ale też do wszystkich, którzy chcą zacząć samodzielnie interpretować horoskopy. 

Celem kursu jest zapoznanie sie z pojęciami i symbolami astrologicznymi, poznanie prognostycznych technik astrologicznych oraz nabycie praktycznych umiejętności w opisaniu i interpretacji horoskopu. Zajęcia odbywają sie w formie wykładów i ćwiczeń praktycznych. Podczas zajęć korzystamy z polskiego programu astrologicznego Urania, który dokładnie wyliczy nam pozycje planet, sektorów i innych niezbędnych parametrów.

Kurs astrologii humanistycznej pomoże ci lepiej zrozumieć siebie i otaczający świat. Ułatwi też znalezienie odpowiedzi na wiele nurtujących cię pytań. Dzięki zdobytej wiedzy lepiej poznasz nie tylko swoje mocne strony, indywidualne trudności, kierunek własnego rozwoju, pracy, powołania, ale też pogłębisz zrozumienie relacji z innymi ludźmi (partnerką, partnerem, rodzicami, dziećmi, rodzeństwem, współpracownikami).

Agnieszka zaprasza Was również na indywidualne interpretacje Waszych horoskopów urodzeniowych i horoskopów partnerskich oraz na indywidualne lekcje astrologii, pomagające zrozumieć i dostrzec jej ogromne znaczenie w naszym życiu.  

Najbliższy warsztat astrologiczny z Agą planowany jest na 25-26 marca 2023 r.

Zapisuj się jeśli chcesz zgłębić tę wiedzę u boku genialnej Agnieszki.