Access Bars

Access jest metodą, której możesz używać, aby uczynić swoje życie łatwiejszym. Bars to 32 punkty na głowie. Bars korzysta z podobnej koncepcji co terapia krzyżowo-czaszkowa lub metoda Jin Shin Jyutsu – delikatna azjatycka akupresura: podstawowa zasada jest taka sama: dzięki delikatnemu dotykowi aktywuje się określone energie i uwalniasz bloki, pozwalając energii płynąć.

Te delikatnie dotykane punkty kreują głęboką relaksację – efekt, do którego dąży się również podczas treningu autogennego. Zresetowany umysł jest lepszy w myśleniu, a zresetowane ciało może sobie lepiej poradzić z wyzwaniami dnia codziennego.

Sesja Bars jest bardzo delikatna i kompletnie nieinwazyjna. Efektem terapii jest uwolnienie nagromadzonej energii. Powrót do swobodnego przepływu energii przez punkty Bars wywołuje poczucie spokoju, otwierania się nieograniczonych możliwości i życiowej przestrzenności. Zabieg jest przyjemny i głęboko relaksujący. Terapia działa głęboko, dzięki czemu zmiany są trwałe.

Terapię Bars można łączyć z innymi technikami pracy z ciałem.

Terapia ta wpływa pozytywnie przede wszystkim na samopoczucie i przekonanie o własnych możliwościach. Pomaga wyjść z dołków i problemów, podjąć ważne decyzje, zmienić to, co wymagało zmiany (często od dawna).

Pozytywne efekty pojawiają się w wielu obszarach: finansowym, kreatywności, zdrowia, komunikacji, radości z życia, wdzięczności. Znikają lęki i bezsenność. Wzrasta poczucie własnej wartości, zwiększa się łatwość podejmowania decyzji. Pod wpływem uwalniania nagromadzonych napięć, pojawia się trzeźwość umysłu (także w przypadku zażywania leków psychotropowych). Organizm ma więcej energii i siły do działania, wzrasta odporność na stres i choroby.