Aktualności

Warsztaty letnie 2022

Warsztaty letnie 2022

Warsztaty letnie - wyjazd kobiecy Dębina k. Ustki 21-27 sierpnia 2022

Serdecznie zapraszamy na kolejną - piątą już edycję naszych warsztatów dla Kobiet.
Tegoroczne letnie Warsztaty Kobiece pod nazwą "Slow Flow" odbędą się w Dębinie niedaleko Ustki.
W programie relaks, pilates, TRE, poranne rytuały tybetańskie, medytacje, masaż dźwiękiem, koncerty mis i wiele innych.
Wiele atrakcji przed Wami, jednak przede wszystkim wyciszenie, bycie ze sobą, odpoczynek, plażowanie i praca z ciałem.

Czym są zajęcia, które będą nam codziennie towarzyszyć? Oto ich krótki opis:
TRE - metoda uwalniania napięć, stresów i traum z ciała poprzez drżenia neurogeniczne, to piękna i bardzo wartościowa praktyka, pozwalająca zrozumieć siebie, swoje ciało i jego mechanizmy obronne. Prowadzi nas do harmonii w ciele i równowagi emocjonalnej.
Pilates - powolne, spokojne, uważne ćwiczenia fizyczne skoncentrowane na uruchomieniu naszego centrum i wzmocnieniu całej struktury naszego ciała. Możliwe do wykonania przez każdego w zakresie dla niego najbezpieczniejszym.
Rytuały tybetańskie - to gimnastyka zapewniająca witalność i sprawność ruchową w każdym wieku. Rytuały tybetańskie są łatwe, szybkie i można je później robić w domu, na niewielkiej przestrzeni, z pewnością po kilku dniach zapamiętacie je na zawsze.
Medytacje i koncerty mis tybetańskich - czas dla nas - w ciszy, uspokojenie myśli i relaks ciała, dźwięk głęboko nas relaksuje i uzdrawia, pomaga w leczeniu bólu i uwalnianiu napięć.

Gdzie śpimy? W kilkuosobowych domkach z bali, tuż przy lesie i łące, 150-200 m od morza, w cichym i spokojnym miejscu.
Co jemy? Jemy to, co sobie przyrządzimy same. W domkach są kuchnie.
Co zawiera cena? Nocleg i warsztaty, naszą opiekę i wszystko to, co Was będzie otaczało.
Jak dojedziesz? Samochodem sama lub z którąś z nas, sama pociągiem do Słupska/Ustki,a my stamtąd jakoś Ciebie odbierzemy.
Jakie są warunki? Dobre. pokoje 2-3 osobowe, 1 łazienka na domek, czujesz się w nich tak jakbyś nieustannie przebywała na świeżym powietrzu.
Jeśli myślisz, że jedziesz na wczasy nad morzem do ****hotelu, to na pewno ten wyjazd nie jest w tym hotelowym standardzie, zawiera jednak zupełnie inne *****.

Cena: 1111 zł
Termin 21-27 sierpnia.

Kontakt Ania 605102445

Prowadzące Ania Podlaszewska - provider TRE, instruktorka Pilates, facylitator Access Bars, masażystka Edyta Grzelaczyk: certyfikowany terapeuta masażu dźwiękiem, mistrz Reiki.