Sesje Access consciousness – access BARS FACELIFT

Access jest metodą, której możesz używać, aby uczynić swoje życie łatwiejszym.

Bars to 32 punkty na głowie. Bars korzysta z podobnej koncepcji co terapia krzyżowo-czaszkowa lub metoda Jin Shin Jyutsu – delikatna azjatycka akupresura: podstawowa zasada jest taka sama: dzięki delikatnemu dotykowi aktywuje się określone energie i uwalniasz bloki, pozwalając energii płynąć. Te delikatnie dotykane punkty kreują głęboką relaksację – efekt, do którego dąży się również podczas treningu autogennego. Zresetowany umysł jest lepszy w myśleniu, a zresetowane ciało może sobie lepiej poradzić z wyzwaniami dnia codziennego.

Sesja Bars jest bardzo delikatna i kompletnie nieinwazyjna. Efektem terapii jest uwolnienie nagromadzonej energii. Powrót do swobodnego przepływu energii przez punkty Bars wywołuje poczucie spokoju, otwierania się nieograniczonych możliwości i życiowej przestrzenności. Zabieg jest przyjemny i głęboko relaksujący. Terapia działa głęboko, dzięki czemu zmiany są trwałe.

Terapię Bars można łączyć z innymi technikami pracy z ciałem.

Terapia ta wpływa pozytywnie przede wszystkim na samopoczucie i przekonanie o własnych możliwościach. Pomaga wyjść z dołków i problemów, podjąć ważne decyzje, zmienić to, co wymagało zmiany (często od dawna). Pozytywne efekty pojawiają się w wielu obszarach: finansowym, kreatywności, zdrowia, komunikacji, radości z życia, wdzięczności. Znikają lęki i bezsenność. Wzrasta poczucie własnej wartości, zwiększa się łatwość podejmowania decyzji. Pod wpływem uwalniania nagromadzonych napięć, pojawia się trzeźwość umysłu (także w przypadku zażywania leków psychotropowych). Organizm ma więcej energii i siły do działania, wzrasta odporność na stres i choroby.

Access Facelift

A jeśli to w ogóle nie chodzi o zmarszczki? Tylko o wewnętrzne światło, którym świeci głęboko zrelaksowana twarz? O gotowość na pokazanie się światu w swojej pełni? Pełni, która odpuściła zmienne kanony, dobrze się czuje we własnym ciele, w którym zamilkł głos Wiecznego Krytykanta? Która tętni życiem, jest interesująca i zainteresowana – przyciąga i utrzymuje uwagę?

Delikatne działanie energetycznego masażu Access Facelift dynamicznie przywraca nie tylko blask twarzy, ale wpływa również na dobrostan całego organizmu. Odbudowuje, ożywia i odmładza. Wygładza i rozjaśnia skórę. Odpręża i relaksuje. Odwraca oznaki starzenia. Pogłębia i przyspiesza naturalne zdolności ciała do uzdrowienia się. Zmienia się całe życie, bo kiedy zmienia się Twój wygląd, zmieniają się również Twoje punkty widzenia. Wyglądasz inaczej, zachowujesz się inaczej, myślisz inaczej, mówisz inaczej – i wtedy wszystko może się zmienić. Czy chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób Access Facelift może on przetransformować Twoje ciało i cały Twój wszechświat?

Myślisz, że to za duże słowa? Cóż… Spróbuj ???? Z czasem możesz stać się tą energią… przed i po