Pilates
Pilates czyli jak zdrowo wzmacniać ciało

Pilates

Czym jest pilates?

Stworzona przez Josepha Pilates metoda świadomej pracy z ciałem, zawierająca w swej podstawie 34 ćwiczenia ruchowe, których celem jest wzmocnienie ciała, poprawa postawy, aktywowanie naszego centrum, poprawa zdrowia i samopoczucia.

Pilates to ćwiczenia ruchowe, charakteryzujące się uważnością, precyzją, koncentracją i dokładnością, których efektem jest lepsze funkcjonowanie w trakcie codziennych zajęć, zapobieganie urazom kręgosłupa, pięknie wyrzeźbiony brzuch i poprawa postawy i stabilizacja kręgosłupa, którą wykazały badania naukowe. Pilates poprawia też elastyczność naszego ciała, przyczynia się do zmniejszenia dolegliwości bólowych, zwiększa ruchomość i znacząco poprawia nasze samopoczucie :).

W CUDzie prowadzimy zajęcia grupowe i zajęcia indywidualne pod okiem instruktorki pilatesu Ani Podlaszewskiej. Na sesje indywidualne możesz umówić się w dowolnym terminie korzystając z naszego kalendarza na booksy (link tutaj). Zajęcia grupowe regularne wprowadzamy już od września. Obserwuj naszą stronę i info w kalendarzu. 

Aktualnie prowadzę zajęcia w CUDzie w środy o godzinie 18 i czwartki o godzinie 17.15, a także w Gryfinie w Klubie na Górce każdy wtorek o godzinie 16 - seniorzy, 17 - pozostali. Mamy przerwę na okres ferii zimowych, wracamy 28 lutego.

Jeśli jesteś zainteresowana/y zajęciami do południa - daj mi znać - może uda się zebrać grupę na poranne praktyki pilatesu