Aromaterapia

O aromaterapii pisze się i mówi co raz więcej, ze względu na to iż naturalne metody wspierania naszego zdrowia wracają do łask, a wiedza na ten temat nieustannie poszerza się.

Dobroczynny wpływ aromaterapii jest potwierdzony licznymi badaniami, a także historiami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Znamy zielarki, szeptuchy i znachorki, które w swoich metodach wykorzystywały „magiczne” działania ziół i roślin. Mówi się nawet potocznie, „rozejrzyj się wokół miejsca w którym mieszkasz i zobacz jakie rosną tam rośliny i zioła – one właśnie będą Twoim lekarstwem”.

Aromaterapia w CUDzie to cykliczne spotkania i rozmowy nt. olejków eterycznych, połączone z warsztatami masażu dłoni czy np. twarzy z użyciem olejków eterycznych.

Aromaterapia jest u nas także stosowana podczas większości masaży ciała. Używamy tam olejków eterycznych najwyższej klasy, dobierając olejek lub olejki indywidualnie do potrzeb osoby masowanej. Wierzymy w ich działanie prozdrowotne i terapeutyczne, stosujemy je na co dzień. Zachęcamy i Was do rozpoczęcia z nami tej olejkowej, aromaterapeutycznej podróży podczas cyklicznych spotkań i warsztatów olejkowych.